Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowoczesne Centrum Napraw Powypadkowych wskrzesi auto szybciej

Utworzony przez Prezes, 16 grudnia 2009 r. o 21:55
Oj chyba ten uklad towarzyski Szeptycki Prezydent podupada, gdyz biznesmem Szeptycki i jego synus zaczynaja zwalniac pracownikow, czyzby juz wszyscy w Bialej sie dowiedzieli zeby nie naprawiac tam samochodow. W sumie ilez mozna zamieniac tych kol ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jak zwalniaja to uderzają w klienta narażając go na koszty związane z niefachowa obsługa przez ludzi zatrudnionych z pierwszej łapanki ( ci sa najtańsi bo zdesperowani potrafią pracować i za 800zl netto ) lub przez synków wioskowych prominentów ( mama , tato na stanowisku w urzędzie, administracji , sadzie, itp ) co kończy się tym ze klient oddając samochód w ich ręce zapłaci za ich indolencje i wydumane naprawy ( wiadomo ze jak dostają prowizje to trza zarobić - złudzenie bo Boss jedynie zarabia tak naprawdę w takim układzie ). To i tak pikuś bo głównymi sprawcami cierpień finansowych i nie tylko- klientów są osoby pracujące za biurkiem bo to one najmniej często wiedza na temat napraw i samochodów a ich wiedza często nie wykracza poza lekturę auto-świata.... Tam zdaje się właśnie zasada zatrudniania " po znajomości " albo przechowywanie na " podtrzymaniu przedemerytalnym" ma największe oddziaływanie. Dla równowagi dodam iż pracują tam również prawdziwi fachowcy przez duże "F" lecz jest to smutny odsetek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ahhh kreci sie lza wspomnien jak czlowiek widzi jakie mozna imperia pobudowac po prywatnych prywatyzacjach panstwowych przedsiebiorstw z przed wielu lat... To se nigdy nie vraci.... czy jakos tak towarzysze z CZ mowili... Ale demokratyczna rozpasana hydra ukreci leb reakcji. Czas i liczba klientow zdecydowanie zweryfikuje gornolotne przemowienia samozwanczych prezesow , dyrektorow itede. Czze parowki wyborcze oraz noworoczne obiecanki rok po roku oraz gole fakty i czyny ktore nigdy nie wychodza poza sfere poboznych zyczen noworocznych obnazaja prawdziwa nature prywtnego przedsiebiorcy. Tak tak dymany dzien za dniem ploretariacie hehe to dzieki twojej pracy ,twoich siwych wlosach i nie przespanych nocach mozna co miesiac zmieniac autko robiac tzw. "prezenty" lokalnym cokolwiek znaczacym ziomkom ktorzy moga cokolwiek we wsi. W noworocznych zyczeniach prezes powinien dziekowac ze jesz szaraku 3x w tyg szczawiowa z kosci za 4zl/kg i odmawiasz sobie szynki zeby dzieciaki mialy na cokolwiek by on mogl jezdzic 4 litrowym benzyniakiem i opowiadac znajomym ile to moze spalic na setkie. Przeciez to on uratowal cie przed niechybna glodowa smiercia na placu wolnosci powinienes zamiast z zazdroscia patrzec na nowe auto ,zagraniczne rozjazdy dorzucic sie do wakacji dla twojego Pana by nadal swa miloscia pozwolil ci na pobyt na tym pieknym swiecie... Cieszcie sie wzspolobywatele bo kiedys bylo fajniej ale mniej zabawnie i mniej kolorowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś naprawiał tam samochód jakie macie opinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsługa kiepska, kierownik serwisu to niesłowny ściemniacz, który nie wywiązuje się z obietnic. Zdecydowanie nie polecam tego zakładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaki polecasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem tam pomalować samochód po wycenie naprawy przez Pana z biura jeden z pracujących tam lakierników wyraźnie dał mi do zrozumienia że może to zrobić prywatnie po niższej cenie takimi samymi materiałami (ciekawe z kąd je miał) ale nie skorzystałem z propozycji w końcu nowoczesny zakład to na pewno zrobią to super. Po odbiorze wcale nie było tak idealnie jak mi zapewniano po ok dwóch tygodniach dostrzegłem na malowanych elementach dziwne siwe plamy nie wiem co to było bo się na tym nie znam ale sąsiad (były lakiernik) mi to usuną. Po miesiącu kolejna gafa tym razem żona, auto znowu do lakierowania nie naprawiałem już u Szeptyckiego tym razem skorzystałem z poprzedniej propozycji może nie znam się na malowaniu samochodów ale nie widzę różnicy między jednym malowaniem a drugim więc po co przepłacać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz jakies namiary na tego lakiernika bo niestety ale musze pomalowac swoją renie po ostatniej kolizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fachowa obsługa, ceny normalne i takie jak wszędzie. polecam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy. Deb0308 - Zerknij tu:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...